Συμφωνούμε σήμερα για 118η φορά με τους θεσμούς.

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2011

Ισοπαλία 1-1 στο ντέρμπι και ηρέμησαν οι αγορές

Ευτυχώς ισοφάρισε στο δεύτερο ημίχρονο ο Ολυμπιακός,  με το γκολ του Τζιμπούρ και ηρέμησαν οι αγορές. Από νωρίς  το ημίχρονο ο Πάμε Λουκέτο, είχε εκφράσει την ανησυχία του για την  πορεία του αγώνα , αφού προηγήθηκε ο ΠΑΟ με τον Ζέκα.

Ο Ολυμπιακός είχε φτάσει στο χείλος του γκρεμού και κινδύνευε να χαθεί το πρωτάθλημα. Βγήκε όμως
άσπρος καπνός με το γκολ του καταπληκτικού Τζιμπούρ και έτσι ηρέμησαν οι αγορές .

Συγχαρητήρια στο διαιτητή Γιάχο, που διέψευσε τους φόβους του Παναθηναικού αφού άφησε μόνο ένα οφσάιντ 35 μέτρα με τον Μιραλάς που έσωσε το γκολ ο Καπίνο.

Τα μέτρα ίσως φαίνονται πολλά, αλλά ο Πάμε Λουκέτο έβλεπε το ματς σε 3D μετάδοση. Επίσης σε δύο φάσεις Αβραάμ και Τζιμπούρ είχαν τσεκουριές σε αντιπάλους, καλύτερες από τον Βορίδη.

΅Ασχετο: όχι μόνο 3D μετάδοση ντέρμπι, αλλά πήρα 3D γυαλιά για να βλέπω τριπλά τα φαγητά.

ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ
Iσοπαλία 1-1 στο ντέρμπι και ηρέμησαν οι αγορές
"Έλειπε στον Ολυμπιακό ο Ιμπαγάσα!!"
Μαρινάκης: το σκορ θα μπορούσε να ήταν 5-1, ή 6-1 ( Μόνο; Νίκησε 22-6 στις τελικές!)